Trzy kwartały istnienia Kobiety i Auta

Może wydać się to dziwne, ale już 3 kwartały istnienia społeczności Kobiety i Auta za nami. 14 lipca ubiegłego roku wpadłem na pomysł utworzenia strony na Facebooku. Szybki research, czy już czegoś takiego nie ma i chwilę później strona powstała. Przez to że się przedstawiłem na paru innych stronach, zaczęła zdobywać pierwsze lajki. One są najważniejsze, bo mało kto ma ochotę wchodzić na stronę, której jeszcze nikt nie polubił.

Przy tej okazji chciałem też bardzo serdecznie podziękować Oli, Marcie, Roksanie i Dominice za wsparcie na patronite i zrzutce. Jeżeli chcesz dołączyć do tego zacnego grona, pod koniec wpisu znajdziesz namiary, jak to zrobić:)

nowe kanały

Ponieważ na tym kanale starałem się przekazać jak najwięcej wiedzy praktycznej i przygotować Was na zdarzenia, o których mogłybyście nie pomyśleć. Szybko zaistniała potrzeba utworzenia strony internetowej, która powstała niecały miesiąc po powstaniu kanału na Facebooku. W międzyczasie powstała Grupa Kobiety i Auta, która 1 maja będzie obchodzić 3 kwartały swojego istnienia.

Kolejne kanały mają już mniej oglądających, ale zaistnieliśmy na Instagramie oraz mamy 2 czaty na Messengerze. Czat lifestylowy, który mam nadzieję ma się dobrze i czat SOS, gdy którejś z Was coś się stanie za kółkiem, a nie ma się z kim skontaktować. Ostatni kanał to instagramowy profil kia_in_car, który ma pokazać Was jak prowadzicie i Wasze auta w środku.

Trzy kwartały istnienia Kobiety i Auta
Rzadki widok tej zimy, czyli śnieg
dziwny rok

Zapewne wśród wielu z Was okres, w którym istnieje nasza Społeczność jest najdziwniejszym czasem w waszym życiu. Zima, która prawie wcale nie obdarzyła nas mrozem ani śniegiem, a później pandemia, która wielu z nas zamknęła w domach. Często sprawiła ona, że auto stanęło w garażu czy na parkingu. Na szczęście jutro będzie już można naszymi pojazdami poruszać się w miarę bez ryzyka mandatu.

Co do zimy, dobre było jedynie to, że dużo mniej stresu było rano. Nie musieliśmy się stresować czy auto odpali i czy trzeba będzie drapać szyby.

co dalej?

Mam nadzieję, że rocznicę naszego istnienia będziemy świętować już w zdrowiu i bezpiecznie chodząc po ulicy nawet w masce. Nasze kanały nadal będą istnieć, a ja chcę się skupić dalej na przekazywaniu Wam zasad bezpieczeństwa. Chcę także pokazywać coraz więcej atrakcyjnych aut, którymi jeżdżą nasze Panie. A rozrzut jest naprawdę duży:) Pamiętajcie, że same macie duży wpływ na to, co znajdzie się na naszych kanałach. Od podesłania zdjęć, których dostałem naprawdę bardzo dużo, po zwrócenie mi uwagi na tematy, których na razie brak.

Pamiętajcie także, że jestem otwarty na osobistą rozmowę z Wami. Możecie powiedzieć mi wszystko, co dotyczy Waszego auta. Za co je kochacie, za co nienawidzicie, co Wam się przytrafiło na drodze. O braku akceptacji dla Waszej jazdy, czy Waszego auta, nie ma u mnie tematów tabu. Pamiętajcie, że istniejemy po to, żebyście komfortowo się czuły za kierownicą:)

wsparcie

W dobie, kiedy coraz więcej ludzi ma problem, również ja nieśmiało przypominam się, że jeżeli macie ochotę przyczynić się do istnienia naszej Społeczności, możecie to zrobić poprzez patronite (stałe wsparcie, dzięki za każde 5 zł), czy też zrzutkę. Zrzutka ma to do siebie, że nawet jednorazowe wsparcie możecie przekazać przelewem. Zebraliśmy już na opłacenie rocznego abonamentu dostępowego do portalu ze zdjęciami. Teraz zbieramy na odnowienie abonamentu umożliwiającego istnienie strony kobietyiauta.

Mogę zaoferować Wam coś jeszcze. Jeżeli któraś z Was zdecyduje się na założenie działalności gospodarczej, to mogę za dobrą cenę przeprowadzić przez formalności. Później mogę ją dalej poprowadzić. Uczciwie trzeba przyznać, że dziś jest wiele systemów pozwalających łatwo i przyjemnie prowadzić to samodzielnie. Jednak nie każda osoba ma na to ochotę. Gdyby któraś z Was była tym zainteresowana, to zapraszam do kontaktu przez Facebooka lub Instagram.