Mercedes na początek kariery

Mercedes na początek kariery nie zdarza się zbyt często. Takie właśnie auto trafiło się kolejnej bohaterce serii Kobieta i klasyk motoryzacji. Poznajcie Paulinę. która wsiadła za jego kierownicę niedługo po odebraniu prawa jazdy. Swoje pierwsze kilometry jako kierowca pokonała Volkswagenem Golfem. Po kilku miesiącach przesiadła się do Mercedesa C200 Elegance. To była już zupełnie inna klasa. Choć właścicielka zdaje sobie sprawę, że kiedyś będzie musiała się z niego przesiąść, ma nadzieję, że nastąpi to jak najpóźniej.

Mercedes na początek kariery
Przód Mercedesa

Paulina ma auto trochę ponad pół roku. Jest ono wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, a silnik ma moc 130 KM. Jest to wersja benzynowa, Mercedes został wyprodukowany w 1994 roku. Do tej pory przejechał blisko 300 tysięcy kilometrów. Spójrzmy na pozostałe zdjęcia:

eksploatacja auta

Co ciekawe, mimo takiego wieku, wcale nie sprawia Właścicielce dużo problemów. Największe usterki z jakimi musiała się ona „zmierzyć” to zmiana żarówki.

Elektryka to dominujące słowo w przypadku tego auta. Jak pisze Właścicielka „fotele elektryczne, wszystko w sumie elektryczne”. Zresztą zobaczcie, jak ładnie jest w środku:

Właścicielce życzymy jeszcze wielu tysięcy kilometrów spędzonych za kierownicą tego wspaniałego auta. Mamy nadzieję, że przysporzy wiele radości 🙂 Jako ciekawostkę na koniec muszę dodać, że ten Mercedes wszedł w posiadanie Pauliny jako wymiana za VW Passata. Chyba widać, kto skorzystał na zamianie:)

Ciekawe, czy uważacie, że Mercedes na początek kariery to dobry pomysł. Dajcie znać na Facebooku. Oczywiście poza nimi zapraszam do pozostałych wpisów z serii „Kobieta i klasyk motoryzacji”. Tak, jak zawsze zapraszam do Wikipedii po więcej informacji o Mercedesach klasy C🙂

Jeżeli podobają Wam się tworzone przeze mnie materiały oraz nasza Społeczność i macie taką możliwość, zapraszam do Wsparcia nas na patronite.pl lub zrzutka.pl Dziękuję za każdą złótówkę:)