Gdy masz problem ze zdaniem egzaminu

Wiesz już, jak przebiega egzamin praktyczny. Ale czasem znasz jego przebieg aż za dobrze. Kilka razy zdarzyło Ci się popełnić błąd i to Ciebie egzaminator przywiózł do ośrodka egzaminowania. Masz już tego dość i czujesz zniechęcenie. Zupełnie niepotrzebnie 🙂 Jedyne, czym możesz przejmować się zasadnie to pieniądze. Ale nic innego🙂

Przede wszystkim to nie koniec świata. Części osób udaje się za pierwszym razem, ale innym dopiero za 10-tym czy 15-tym razem. Więc absolutnie po 5-tym czy 10-tym razie zakaz rezygnowania 🙂 Zwłaszcza, że jesteś już naprawdę blisko celu🙂 Docinki środowiska, że nie chcieliby z taką osobą spotkać się na drodze musisz włożyć między bajki. Między egzaminami odbywasz jazdy i Twoje doświadczenie rośnie. Zwłaszcza, że rzadko oblewa się za poważne rzeczy, zazwyczaj pierdoły za które oblałaś powtórzysz nie raz za kierownicą swojego auta. Zatem jeżeli ktoś w Ciebie wątpi, albo sam się przechwala, że on za pierwszym i jak to świetnie nie prowadzi – do zignorowania. Pamiętaj: nie możesz od innych oczekiwać, że każdy powie: jesteś cudowna, super, na pewno CI się uda. Chodzi o Ciebie, więc sama musisz to wiedzieć. Ludzie są różni i strasznie lubią się chwalić, a część naprawde wierzy, że dobrzy drajwerzy zdają od razu. Oczywiście nie zawsze jest to prawda. Więc zapamiętaj 🙂 Jesteś dobra, musisz idąc na egzamin być o tym na 100% przekonana 🙂

Nie powinnaś też zbyt mocno „zafiksowywać” się na punkcie zdania egzaminu. Im jesteś bardziej zrelaksowana, tym dokładniejsza i Twoje szanse wzrastają.

Idź na egzamin z kimś, kogo lubisz, z kim się dobrze czujesz i kto nie będzie zwiększał Twoich nerwów 🙂 Jedyne czego potrzebujesz to spokój i dobry humor.

Myślę, że dzięki moim radom uda Ci się stać się szczęśliwą posiadaczką prawa jazdy i będziesz korzystać z rad w dziale Nowy Kierowca i Porady na drodze.