Zostań Patronem Społeczności Kobiety i Auta

Od połowy stycznia istnieje możliwość wsparcia istnienia naszej Społeczności:) Crowfunding, czyli w dosłowym tłumaczeniu „wsparcie tłumu” już wielu internetowym twórcom pomógł rozwinąć skrzydła. Ja również marzę o tym, żeby nasza Społeczność była coraz atrakcyjniejsza. Chcę dostarczać Wam ważne infomacje w atrakcyjnej formie. Mam nadzieję, że uda mi się zachęcić: zostań Patronem Społeczności Kobiety i Auta:)

jak możesz mnie wesprzeć?

Dwojako. Możesz dołączyć do mojej sieci Patronite. Znajdziesz ją pod adresem https://patronite.pl/kobietyiauta. Pod wskazanym adresem dowiesz się, co otrzymasz w zamian za okazane mi wsparcie:) Jeżeli chcesz wesprzeć mnie za jeden miesiąc, możesz to zrobić za pośrednictwem PayPal. Zapłata przelewem jest możliwa za kilka miesięcy z góry.

Z tego względu jeżeli chcesz mnie wesprzeć jednorazowo lub przekazać mi inną kwotę, niż wymienioną w serwisie Patronite – możesz skorzystać z serwisu zrzutka.pl. Nie ma tam żadnych zobowiązań:)

na co przeznaczę środki

Przede wszystkim na wydatki związane z prowadzeniem Społeczności. Pierwsze zarobione środki przeznaczę na utrzymanie domeny kobietyiauta.pl. Jeżeli uda się uzbierać pieniądze na ten cel, kolejnym będzie zakup zbioru zdjęć, które uczynią naszą Stronę znacznie bardziej atrakcyjną. Gdybym uzyskał jeszcze jakieś dodatkowe środki, przeznaczę je na promocję Społeczności na Facebooku.

co ty otrzymasz ode mnie

Wsparcie nie jest bezwarunkowe. Szczegóły są na stronie Patronite’a. Również osoby, które wpłacą na Zrzutce otrzymają analogiczne bonusy. Już najdrobniejsza kwota, to podziękowanie na Facebooku, Instagramie i Stronie Internetowej. Większe kwoty to możliwość zamieszczenia Twoich zdjeć motoryzacyjnych. Zdjęcia będą związane z tematyką naszej Strony, np Twoje zdjęcie za kółkiem, albo Twojego auta:). Jeszcze większe kwoty to możliwość wpływu na treść wpisów na Stronie. Mogę też pomóc w konkretnych sprawach administracyjnych związanych z autem.

Mam nadzieję, że udało mi się Ciebie zachęcić – zostań Patronem Społeczności Kobiety i Auta:)